Teamet

PublicInsights medarbetare har tillsammans många års erfarenhet av den offentliga affären. Vi ser behovet av en bättre fungerande offentlig marknad där vi medborgare får nytta för varje skattekrona. Därför hjälper vi våra kunder att göra bättre offentliga affärer.

Fredrik Tamm

Koncernchef, strategisk rådgivare
fredrik.tamm@publicinsight.se
+46 70-712 43 57

Björn Bergström

Affärs- och upphandlingsjuridik
bjorn.bergstrom@publicinsight.se
+46 70-508 47 68

Amanda Scott

Kommunikationsansvarig
amanda.scott@publicinsight.se
+46 70-736 42 33
  Presentation

Lars Albinsson

AI-innovatör och Creative Director
lars.albinsson@publicinsight.se
+46 70 592 70 45
  Presentation

Pelle Asplund

Chief Product Officer
pelle.asplund@publicinsight.se
+46 70-759 13 61
  Presentation

Mikael Berglund

Försäljningschef
mikael.berglund@publicinsight.se
+46 70-108 80 42

Anna Bostedt

Ekonomiansvarig
anna.bostedt@publicinsight.se
+46 85-038 98 10
  Presentation

Jenny Hurtig

Affärsmakare
jenny.hurtig@publicinsight.se
+46 72-877 50 19
  Presentation

Petter Larsson

Chief Financial Officer
petter.larsson@publicinsight.se
+46 70-876 86 11

Erik Säfvenberg

Redaktör (BI) och Affärskoordinator
erik.safvenberg@publicinsight.se
+46 72-236 26 00
  Presentation

Sofia Janevi

Customer Success Manager
sofia.janevi@publicinsight.se
+46 76-343 84 11

Ninos Daniel

Chief Technology Officer
ninos.daniel@publicinsight.se
+46 70-215 79 6

Robert Lundman

Andreas Thorlin

Customer Success Specialist
andreas.thorlin@publicinsight.se
+46 85-808 06 63
 

Annika Molander

Strategisk kommunikation
annika.molander@publicinsight.se
+46 73-355 06 16