Vill du veta hur du hittar, fattar och vinner nya affärer?

Vi erbjuder just nu en kostnadsfri digital utbildning. Utbildningen består av 3 korta avsnitt på fem minuter vardera och ämnena vi går igenom är:

  • Hur ser potentialen ut på den offentliga marknaden?
  • Hur gör du för att hitta affärer anpassade för just dig?
  • Och det viktigaste, hur gör du för att vinna affärerna?  

Medarbetare

PublicInsights medarbetare har tillsammans många års erfarenhet av den offentliga affären. Vi ser behovet av en bättre fungerande offentlig marknad där vi medborgare får nytta för varje skattekrona. Därför hjälper vi våra kunder att hitta och göra bättre offentliga affärer.

 

Fredrik Tamm

Fredrik Tamm

Koncernchef, strategisk rådgivare,försäljning
fredrik.tamm@publicinsight.se
+46 70-712 43 57
  Presentation

Björn Bergström

Affärs- och upphandlingsjuridik
bjorn.bergstrom@publicinsight.se
+46 70-508 47 68
  Presentation

Lars Albinsson

AI-innovatör, utvecklingsansvarig
lars.albinsson@publicinsight.se
+46 70 592 70 45
  Presentation

Sanna

Sanna Henefelt

Customer Success
sanna.henefelt@publicinsight.se
+46 73-263 70 46
  Presentation

Bild på Jonas

Jonas Åström

SaaS Growth, konvertering, digitalmarknadsföring
jonas@recuro.io
+46 70-395 94 35
  Presentation

Emilia Brandt

Emilia Brandt

Marknadsföring- och försäljning av SaaS-tjänster
emilia@recuro.com
+46 73-731 53 14
  Presentation



Petter Larsson

Chief Financial Officer
petter.larsson@publicinsight.se
+46 70-876 86 11
  Presentation

Anna Bostedt

Anna Bostedt

Ekonomiansvarig
anna.bostedt@publicinsight.se
+46 85-038 98 10
  Presentation

Ninos Daniel

Ninos Daniel

Chief technology Officer
ninos.daniel@publicinsight.se
+46 70-215 79 60
  Presentation

Elenor Weijmar

Elenor Weijmar

Researcher
elenor.weijmar@publicinsight.se
+46 70-970 31 08
  Presentation